אודותינו

אהרן ויינגרוד ומיכאל אברהמסון מובילים צוות צעיר ודינאמי, מחויב לשילוב ארכיטקטורה מסורתית עם אדריכלות נוף. המשרד, הנמצא בשכונת בקעה, ירושלים, כולל כשבעה אדריכלים ואדריכלי נוף, בהתאם לצרכי הפרויקטים השונים.

מטרתנו העיקרית, הנגזרת מהשקפת עולמנו, היא הפיכת הטבע לחלק אינטגראלי של המבנה. בין אם מתכננים בניין מגורים מורכב הבנוי על מגרש גדול, שכונה חדשה או דירה עירונית בקומה השנייה, התכנון הפנימי מדגיש רצף מתמשך - מהספה או הכורסה אל העולם שבחוץ, באמצעות גינה ממוקמת ומתוכננת היטב, מזרקה או פרגולה. כך נעשים פלאי הטבע חלק בלתי נפרד מהסביבה הבנויה. כל פרויקט אדריכלי נבחן כישות מוחלטת במסגרת סביבתו. הצורך בשימור הטבע והכנסתו לתוך החיים היומיומיים מהווה מרכיב עיקרי בתפיסת היסוד שלנו.

משרד ויינגרוד אברהמסון צבר ניסיון רב הן בתכנון מבנים חדשים והן בשיפוץ ושימור היסטורי של בתים, כשאנו משלבים עקרונות אסטטיים אדריכליים, עיצוב פנים ותכנון נוף יצירתי. הפרויקטים הקהילתיים שתכננו, בשיתוף התושבים וילדיהם, חיזקו את תחושות הגאווה השכונתית והאכפתיות למקום. הצוות עובד ברמות המיקרו והמאקרו תוך שימוש בטכנולוגיות מחשב מתקדמות, מתקשר באמצעות האינטרנט עם לקוחות מעבר לים ומספק מענה מיידי לבעיות התכנוניות השונות.

כל פרויקט מתחיל בסיור באתר עם הלקוח, וממשיך בהכנת "רשימת משאלות", אשר הופכת לאחר מכן לקו מנחה לאורך הפרויקט כולו. הבנת צרכי הלקוח הינה תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו.